Najnowsze:
Przedwyborcze VOX POPULI w Gniewoszowie - czwartek, 16, październik 2014 21:43
…”Bo wolność krzyżami się mierzy..” - poniedziałek, 13, październik 2014 16:49
Uliczny Fitness w Kozienicach - piątek, 10, październik 2014 22:04
  • Font size:
  • Decrease
  • Reset
  • Increase

Zwoleń

Jabłko czy cytryna?

jablkoczycytryna

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu w obecności uczniów klasy IIIc PSP w Zwoleniu prowadzili niecodzienne kontrole drogowe. Za jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego kierujący dostawali nagrodę.

Wczoraj zwoleńscy policjanci wspólnie z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu, prowadzili kontrolę uczestników ruchu drogowego pod hasłem „Jabłko czy cytryna?”. Działania te zorganizowano w ramach Akcji Bezpieczna droga do szkoły 2012. Policjanci kontrolowali pojazdy w rejonie ulic przyległych do szkoły. Kierujących, którzy poruszali się po drodze zgodnie z przepisami ruchu drogowego, dzieci nagradzały jabłkiem, drobnymi upominkami oraz wierszykiem. Inaczej jednak postępowali z tymi, którzy popełnili drobne wykroczenia. Ci otrzymywali cytrynę, którą musieli zjeść w obecności dzieci.

Podczas prowadzonych kontroli, większość kierujących została nagrodzona za bezpieczną jazdę. Głównym celem akcji była poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego w okolicy szkoły oraz uświadomienie kierującym, że potencjalne ofiary ich nieostrożnej jazdy nie są anonimowe.

Autor: asp. Jacek Szarpak/RJ
KPP Zwoleń

 

Papierosy dla małoletnich na sztuki, Zwoleń

1-71002 mo1

Zwoleńscy policjanci wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Zwoleniu po raz kolejny w tym roku przeprowadzili wspólne działania w zakresie przestrzegania zakazu palenia, oznakowania stref bezdymnych i zakazu sprzedaży wyrobów tytoniowych małoletnim. Podczas tych działań ujawnili kobietę, która sprzedawała papierosy małoletniemu na sztuki.

Czytaj więcej...

Najnowsze informacje lokalne

Regionalna kronika wyborcza
Regionalna kronika wyborcza

Oddamy cztery głosy: trzy na radnych, jeden na wójta lub burmistrza

W wyborach samorządowych wyborcy w większości gmin będą mogli oddać ...

Reklama

refit1.png

 

Reklamy

miejsce na reklame

miejscenareklame2miejscenareklame2

 

Galeria zdjęć

Reklama

Ostatnio


Warning: Division by zero in /home/volvman/domains/volvman.linuxpl.info/public_html/plugins/system/sjcore/core/ytools/ytools_image.php on line 252

Kontakt

Kontakt z redakcją: 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nasze strony:

VITA 50 PLUS

Twój urlop, Twój Weekend

Eksport Import